TEB. 15.Bölge Isparta Eczacı Odası

 


BAŞKANIN MESAJI

Değerli Meslektaşlarım;

Bildiğiniz üzere 14 - 15 Eylül 2019 tarihlerinde yaptığımız Genel Kurul ve seçimimiz sonucu Yönetim Kurulumuzun 2 yıllık görev süreci başlamış oldu. Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Saygın GARĞIN’ın 1 Aralıkta gerçekleştirilen Türk Eczacılar Birliği’nin seçim sonuçları doğrultusunda Başkanlık Divanına seçilerek Saymanlık görevini üstlenmesi, Ispartalı tüm meslektaşlarımızı adına bizlere de büyük bir gurur ve mutluluk yaşattı. Kendisine bu görevinde de üstün başarılar diliyorum.

Yönetim Kurulumuzun desteği ve güveniyle 04.12.2019 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilmekten dolayı mutlu ve gururluyum. Ayrıca 15.Bölge Isparta Eczacı Odasının ilk kadın Oda Başkanı olarak görev alıyor olmak benim için ayrı bir gurur. İnanıyorum ki sizlerin samimi destekleriniz, sevgi ve ilginiz beni başarılı kılacaktır.

15.Bölge Isparta Eczacı Odası’nın geçmişten bugüne var olan çizgisini sürdürmek kararlılığında olan bizler için en büyük güç yine sizlerin samimi desteği olacaktır. Zira birlikteliğin en büyük güç olduğuna her zaman inandık. Biz eczacılar bu ülkenin önemli bir meslek grubu ve aydınlık yüzleriyiz. Ülkemizin dört bir yanında merkez de, ilçede, köyler de halka iç içe olan, yaşadığımız topluma kesintisiz sağlık hizmeti sunan en yakın ve en kolay ulaşılan sağlık danışmanlarız. Yaşadığımız tüm olumsuzluklara, ekonomik sorunlara rağmen toplumumuza sağlık hizmeti sunmanın onurunu hep birlikte yaşıyoruz.

Görev süremiz boyunca, Yönetim Kurulumuz, Denetleme Kurulumuz, Haysiyet Divanımız, Büyük Kongre Delegelerimiz, Bölge Temsilcilerimiz, Denetçi Eczacılarımız, Komisyonlarda görev alan meslektaşlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. 208 eczacıdan oluşan büyük bir ailede yer alarak çalışmalarımıza katkı sağlayacak tüm meslektaşlarıma emekleri ve özverileri için şimdiden teşekkür ediyor, mesleğimiz ve toplum sağlığı için nitelikli çalışmalar yapacağımız inancı ile hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Ecz. Esra NEMLİ KURTBOLAT

15. Bölge Isparta Eczacı Odası

Yönetim Kurulu Başkanı